Strefa Świecie to 200 m2 sportowej przestrzeni

Do Waszej dyspozycji jest w pełni wyposażona szatnia (szafki zamykane na klucz) oraz recepcja ze strefą relaksu.

Strefa Świecie to przede wszystkim wykształcona i profesjonalna kadra, która prowadzi dla Was takie zajęcia jak:

Zdrowy Kręgosłup i Miednica –  to zestaw ćwiczeń skierowany na pracę w obrębie kręgosłupa, mający na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Pracujemy na mięśniach głębokich mających na celu odciążyć pracę kręgosłupa, efektem ubocznym jest również wzmocnienie nóg, pośladków, brzucha i klatki piersiowej. Nie są to ćwiczenia intensywne pod względem tempa, jednak nie nastawiajmy się, że nie bywają męczące 🙂

Joga – Hatha Joga

Jest to delikatna praktyka, która koncentruje się na statycznych pozach. Tempo praktyki jest raczej wolne, przejścia z pozycji do pozycji nie są tak dynamiczne jak w przypadku vinyasy.

Hatha joga obejmuje ćwiczenie pozycji fizycznych i technik oddechowych, dodatkowo sesje często kończy się krótką medytacją, koncentracją do wewnątrz. W trakcie zajęć  otrzymasz wskazówki jak prawidłowo wykonywać asany i wielokrotne przypomnienia o właściwym oddechu. Mimo, że praktyka jest subtelna nadal może stanowić psychiczne i fizyczne wyzwanie.

Zumba – zumba to gruzińska nazwa kamienia filozoficznego, oznacza mniej więcej tyle, co: „wystarczy tylko chcieć”. Ten rodzaj aktywności łączy rytmy latino i międzynarodowe.
To świetny trening dla osób, które chcą się poruszać w rytm muzyki.
Jest to jednocześnie świetny trening o charakterze interwałowym, trening aerobowy, wytrzymałościowy oraz cardio. Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku świetnie rzeźbią i wysmuklają sylwetkę
Unikalna atmosfera zabawy jest źródłem endorfin i daje niesamowitą energię.

Aerial Hoop – Aerial hoop to inaczej połączenie tańca i akrobatyki w powietrzu z wykorzystaniem koła cyrkowego, które zawieszone jest pod sufitem.

Trening z wykorzystaniem aerial hoop to przede wszystkim praca nad cechami motorycznymi: wzmacniamy siłę i wytrzymałość, poprawiamy zwinność i gibkość. Zajęcia w naszym Studio podzielone są na grupy dla dorosłych oraz dzieci. Czas trwania zajęć to 60 minut, każdy uczestnik ma dostępny sprzęt wyłącznie dla siebie, sala wyposażona jest w materace asekuracyjne.Pole Dance – zajęcia akrobatyczno-gimnastyczne na drążku pionowym, przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jeżeli nigdy nie brałaś udziału w takich zajęciach skontaktuj się z nami, dopasujemy poziom grupy do Twoich umiejętności. 
na temat Pole Dance na naszej stronie -> http://poledancestudio.eu/swiecie/

Oprócz regularnych zajęć zgodnie z naszym grafikiem możesz korzystać ze Strefy w ramach zajęć indywidualnych oraz otwartej sali!

Zajęcia indywidualne – to czas kiedy możesz zarezerwować salę wyłącznie dla siebie i instruktora, koszt takich zajęć to 80 zł za godzinę. To Ty ustalasz instruktora z jakim chcesz mieć zajęcia indywidualne oraz temat zajęć. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub przez wiadomość. Otwarta Sala – czyli tzw open studio, przez tą godzinę możesz robić na sali co tylko chcesz, do twojej dyspozycji jest cały sprzęt, który się na niej znajduje. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub przez wiadomość. Terminy Otwartej Sali zamieszczone są w grafiku.

Jeżeli prowadzisz Kobiecy biznes i chcesz go zaprozentować szerszemu gronu, możesz wynając nasze Sale na spotania biznesowe, pokazy czy szkolenia. Wieczorami nasza Strefa potrafi się również zmienić w idealne miejsce na wieczór panieński czy kobiece urodziny!

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na naszych zajęciach lub wynająć naszą salę wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą portalu Facebook, pod nr 509 119 233/ 509 119 244 lub wyślesz e-mail: studio@strefaswiecie.pl

Za zajęcia można zapłacić jednorazowo lub wykupić karnet miesięczny, pamiętaj jednak, że tylko posiadanie karnetu miesięcznego gwarantuje Ci stałe miejsce w grupie (nie trzeba co tydzień rezerwować miejsca na zajęciach). Zapłacisz u nas również kartą!

Polecamy aby na zajęcia zabierać swoje maty fitness, oczywiście, jeżeli nie posiadasz swojej maty możesz skorzystać z naszych!

W razie wątpliwości, chętnie odpowiemy na każde z Twoich pytań!

Do zobaczenia na sali! 
www.strefaswiecie.pl